Uchwyt do lejków filtracyjnych
Treść:
1
Numer produktu:
6284550
Informacje dot. produktu "Uchwyt do lejków filtracyjnych"
| Głębokość: | 173 mm |
|---|---|
| Maks. Ø lejka: | 180 mm |
| Min. Ø lejka: | 90 mm |
| Numer artykułu producenta: | 7118-2001 |
| Szerokość: | 103 mm |
| UNSPSC: | 41122800 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 103 x 173 x 20 mm |
| Wysokość: | 20 mm |
| Ø lejeka: | 90 ... 180 mm |