: Shortwave crosslinker, 254nm 240V
Treść:
1
Numer produktu:
6272847
Informacje dot. produktu ": Shortwave crosslinker, 254nm 240V"
| Ciężar: | 10 kg |
|---|---|
| Długość fali: | 254 nm |
| Głębokość: | 360 mm |
| Głębokość wewnętrzna: | 330 mm |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Numer artykułu producenta: | CL-508.G |
| Oświetlenie: | 5x8 W |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 350 mm |
| Szerokość wewnętrzna: | 260 mm |
| Typ: | CL-508 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 350 x 360 x 305 mm |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 260 x 330 x 145 mm |
| Wysokość: | 305 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 145 mm |
| Zasilanie: | 240 V |