Typ SenTix® Ag
Treść:
1
Numer produktu:
6232360
Informacje dot. produktu "Typ SenTix® Ag"
| Czujnik kształtu: | Nasadka cylindra |
|---|---|
| Czujnik materiału: | Srebrny |
| Czujnik temperatury: | Bez |
| Długość wału: | 120 mm |
| Maks. Temperatura: | 100 °C |
| Membrana: | Ceramika |
| Numer artykułu producenta: | 103664 |
| Temperatura: | -5 ... 100 °C |
| Temperatura min.: | -5 °C |
| Typ: | SenTix® Ag |
| UNSPSC: | 41-11-56-03 |
| Wtyk złącza: | Głowica wtyczki S7 |
| Zakres pomiaru przewodności: | Szkło |
| Ø Trzonu: | 12 mm |