Typ RM 100 PLUS
Treść:
1
Numer produktu:
7910860
Informacje dot. produktu "Typ RM 100 PLUS"
| Ciężar: | 6.1 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Lepkość: | 1 ... 780,000,000 mPa·s |
| Maks. Lepkość: | 780000000 mPa·s |
| Maks. Moment obrotowy: | 30 mNm |
| Maks. Napięcie: | 240 V·AC |
| Maks. Temperatura: | 300 °C |
| Maks. prędkość: | 1500 1/min |
| Min. Napięcie: | 90 V·AC |
| Min. lepkość: | 1 mPa·s |
| Min. torque: | 0.05 mNm |
| Moment obrotowy: | 0.05 ... 30 mNm |
| Numer artykułu producenta: | N100000 |
| Powtarzalność: | 0,2 % |
| Prędkość: | 0.3 ... 1,500 1/min |
| Prędkość minimalna: | 0.3 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Temperatura: | -50 ... 300 °C |
| Temperatura min.: | -50 °C |
| Typ: | RM 100 PLUS |
| Zasilanie: | 90 ... 240 V·AC, 50/60 Hz |
| Złącza: | RS232, USB, Ethernet |