Typ NANOCOLOR® UV/VIS II Wym. 400 x 440 x 170 mm mm Ciężar 6,5 kg
Treść:
1
Numer produktu:
6267081
Informacje dot. produktu "Typ NANOCOLOR® UV/VIS II Wym. 400 x 440 x 170 mm mm Ciężar 6,5 kg"
| Ciężar: | 6.5 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dokładność: | ±1 nm |
| Dokładność: | 1 nm |
| Dokładność fotometryczna: | ±0.005 E (0.0 ... 0.5 E), ±1 % (0.5 ... 2.0 E) |
| Długość fali: | 190 ... 1100 nm |
| Fotometryczny zakres pomiarowy: | ±3.0 E (200 ... 900 nm) |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Głębokość: | 400 mm |
| Lampa: | Halogen-deuterium |
| Maks. Napięcie: | 240 V·AC |
| Metoda pomiaru: | UV-VIS |
| Min. Napięcie: | 110 V·AC |
| Numer artykułu producenta: | 919600.1 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 440 mm |
| Typ: | NANOCOLOR﹤sup﹥®﹤/sup﹥ UV/VIS II |
| UNSPSC: | 41115406 |
| Układ optyczny: | Belka dzielona |
| Widmowa szerokość pasma: | 2 nm |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 440 x 400 x 170 mm |
| Wysokość: | 170 mm |
| Zasilanie: | 110 ... 240 V·AC, 50/60 Hz |
| Światło rozproszone: | ﹤ 0.05 % |