Typ LVS 105 T-10 ef+ Prędk.przepływu 20 L / min Wym.(szer. x gł. x wys.) 250 x 260 x 435 mm Ciężar 9,5 kg Moc znamionowa wejściowa 90 W Wymagane zasilanie 115/240 V, 50 Hz
Gardner Denver Thomas GmbH
Treść:
1
Numer produktu:
6313592
Informacje dot. produktu "Typ LVS 105 T-10 ef+ Prędk.przepływu 20 L / min Wym.(szer. x gł. x wys.) 250 x 260 x 435 mm Ciężar 9,5 kg Moc znamionowa wejściowa 90 W Wymagane zasilanie 115/240 V, 50 Hz"
| Ciężar: | 9.5 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Głębokość: | 260 mm |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Min. Napięcie: | 115 V |
| Moc znamionowa: | 90 W |
| Natężenie przepływu: | 20 l/min |
| Numer artykułu producenta: | 124184 |
| Szerokość: | 250 mm |
| Typ: | LVS 105 T-10 ef+ |
| UNSPSC: | 40151502 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 250 x 260 x 435 mm |
| Wysokość: | 435 mm |
| Zasilanie: | 115 ... 240 V, 50 Hz |