Typ LT200
Treść:
1
Numer produktu:
6231740
Informacje dot. produktu "Typ LT200"
| Ciężar: | 2.8 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dokładność temperatury: | 1 °C |
| Działanie: | Klawiatura membranowa |
| Głębokość: | 310 mm |
| Liczba bloków: | 2 |
| Maks. Napięcie: | 230 V·AC |
| Maks. Temperatura: | 150 °C |
| Min. Napięcie: | 115 V |
| Numer artykułu producenta: | LTV082.99.21002 |
| Regulacja temperatury: | Ogrzewanie |
| Szerokość: | 250 mm |
| Temperatura: | 37 ... 150 °C |
| Temperatura min.: | 37 °C |
| Typ: | LT200 |
| Typ wyświetlacza: | LCD |
| UNSPSC: | 41-11-22-09 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 250 x 310 x 145 mm |
| Wysokość: | 145 mm |
| Zasilanie: | 115 ... 230 V·AC, 50/60 Hz |
| Z pokrywą: | Tak |