Typ FTC 120 Poj.nominalna 120 L Maks. ilośćpółek 2 wraz zpółek 2 Wym. zewn.(szer. x gł. x wys.) 540 x 550 x 905 mm
Treść:
1
Numer produktu:
4666792
Informacje dot. produktu "Typ FTC 120 Poj.nominalna 120 L Maks. ilośćpółek 2 wraz zpółek 2 Wym. zewn.(szer. x gł. x wys.) 540 x 550 x 905 mm"
| Ciężar: | 36 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość zewnętrzna: | 550 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 20 °C |
| Maks. liczba wkładek: | 2 |
| Moc znamionowa: | 0.12 kW |
| Numer artykułu producenta: | F10300305 |
| Pojemność nominalna: | 109 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | ±0,5 °C |
| Szerokość zewnętrzna: | 540 mm |
| Temperatura: | 20 °C |
| Typ: | FTC 120 |
| UNSPSC: | 41104423 |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 540 x 550 x 912 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 912 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Nie |