Typ DR 3900
Treść:
1
Numer produktu:
6256020
Informacje dot. produktu "Typ DR 3900"
| Ciężar: | 4200 g |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dokładność: | 1.5 nm |
| Dokładność: | ±1.5 nm |
| Dokładność fotometryczna: | ±5 mE (0.0 ... 0.5 E), ±1 % (0.5 ... 2.0 E) |
| Długość fali: | 320 ... 1100 nm |
| Fotometryczny zakres pomiarowy: | ±3.0 E (340 ... 900 nm) |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Głębokość: | 255 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 30 |
| Lampa: | Wolfram |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Metoda pomiaru: | VIS |
| Min. Napięcie: | 110 V |
| Numer artykułu producenta: | LPV440.99.00001 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 350 mm |
| Typ: | DR 3900 |
| UNSPSC: | 41115406 |
| Układ optyczny: | Belka dzielona |
| Widmowa szerokość pasma: | 5 nm |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 350 x 255 x 151 mm |
| Wysokość: | 151 mm |
| Zasilanie: | 110 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Złącza: | 2 x USB-A, USB-B, Ethernet, RFID |
| Światło rozproszone: | 0.1 % (340 nm) |