Tygle, rekrystalizowany tlenek glinu (alsint), wysokie
Treść:
1
Numer produktu:
9250399
Informacje dot. produktu "Tygle, rekrystalizowany tlenek glinu (alsint), wysokie"
Wysokie, stożkowe, odporność termiczna do ok. 1700°C.
Zawartość Al2O3 99,7%.
Zawartość Al2O3 99,7%.
| Kształt (butelki wagowe, cylindry pomiarowe i mieszające, tygle): | Wysoki |
|---|---|
| Maks. odporność na temperaturę: | 1700 °C |
| Materiał: | Alsint |
| Numer artykułu producenta: | C/00 |
| Pojemność nominalna: | 10 ml |
| UNSPSC: | 41-12-22-02 |
| Wysokość: | 30 mm |
| Ø dna: | 15 mm |
| Ø góry: | 25 mm |