Tygle porcelanowe, niskie, LLG
Treść:
1
Numer produktu:
9250900
Informacje dot. produktu "Tygle porcelanowe, niskie, LLG"
Szkliwiony tygiel porcelanowy charakteryzuje się wysoką odpornością termiczną i chemiczną. Idealny do podgrzewania i topienia materiałów. Zgodny z normą DIN 12904. Odporny na temperaturę do 900 °C.
Pokrywki należy zamawiać osobno.
Pokrywki należy zamawiać osobno.
| Kształt (butelki wagowe, cylindry pomiarowe i mieszające, tygle): | Niski |
|---|---|
| Maks. odporność na temperaturę: | 900 °C |
| Materiał: | Porcelana |
| Numer artykułu producenta: | 9250900 |
| Pojemność nominalna: | 5 ml |
| Rodzaj powłoki: | szkliwiony |
| Wysokość: | 19 mm |
| Wzorzec: | DIN 12904 |
| Z pokrywą: | Nie |
| Ø góry: | 30 mm |