Tygle, niklowe
Treść:
1
Numer produktu:
6070079
Informacje dot. produktu "Tygle, niklowe"
Nikiel 99,6%. Grubość ścianek 0,5 - 2 mm.
Pokrywki należy zamawiać osobno.
Pokrywki należy zamawiać osobno.
| Grubość ścianki: | 1.0 mm |
|---|---|
| Materiał: | Nikiel |
| Numer artykułu producenta: | 8125 |
| Pojemność nominalna: | 50 ml |
| UNSPSC: | 41-12-22-03 |
| Wysokość: | 45 mm |
| Z pokrywą: | Nie |
| Ø góry: | 45 mm |