Tygle filtracyjne, porcelanowe, LLG
Treść:
1
Numer produktu:
6233176
Informacje dot. produktu "Tygle filtracyjne, porcelanowe, LLG"
Szkliwione. Z perforowanym dnem. Zgodnie z normą DIN 12909. Odporność na temperaturę do 900 °C.
| Maks. odporność na temperaturę: | 900 °C |
|---|---|
| Materiał: | Porcelana |
| Numer artykułu producenta: | 6233176 |
| Pojemność nominalna: | 25 ml |
| UNSPSC: | 41-10-49-25 |
| Wielkość porów: | 6 µm |
| Wymiary (Ø x wys.): | 35 x 40 mm |
| Wysokość: | 40 mm |
| Wzorzec: | DIN 12909 |
| Ø: | 35 mm |