Tygle filtracyjne VitraPOR®, CFE, szkło borokrzemowe 3.3
Treść:
1
Numer produktu:
6203889
Informacje dot. produktu "Tygle filtracyjne VitraPOR®, CFE, szkło borokrzemowe 3.3"
Tygle nadają się do ekstrakcji surowego włókna. Pasują do wielu obecnych systemów. Numerowane.
Dyski CFE mają ulepszoną twardość spiekającą, aby wytrzymać działanie czynników chemicznych w procesach analitycznych.
Dyski CFE mają ulepszoną twardość spiekającą, aby wytrzymać działanie czynników chemicznych w procesach analitycznych.
| Materiał: | Boro 3.3 |
|---|---|
| Numer artykułu producenta: | 20 60 3 |
| Pojemność nominalna: | 30 ml |
| Porowatość: | 3 |
| UNSPSC: | 41-12-22-01 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 34 x 60 mm |
| Wysokość: | 60 mm |
| Ø: | 34 mm |