Twardościomierz Leeba, mobilny
Treść:
1
Numer produktu:
4676255
Informacje dot. produktu "Twardościomierz Leeba, mobilny"
Twardościomierz Leeb mierzy próbki metali i umożliwia mobilność i elastyczność w porównaniu do stacjonarnych urządzeń stołowych i urządzeń testujących z czujnikiem wewnętrznym.
Zakres dostawy:
HK-D: Mobilny twardościomierz Leeba, twarda walizka
HK-DB: Mobilny twardościomierz Leeba, twarda walizka, standardowy blok kalibracyjny, twardość ok. 800 HLD
- Zewnętrzny czujnik uderzenia
- Wszystkie możliwe kierunki pomiaru (360°) dzięki funkcji automatycznej kompensacji
- Pamięć wewnętrzna dla maksymalnie 600 grup danych
- Funkcja mini statystyki: wyświetla wynik pomiaru, wartość średnią, kierunek uderzenia, datę i czas
- Wyświetlanie wartości pomiarowych: Rockwell (typ A, B, C), Vickers (HV), Shore (HS), Leeb (HL), Brinell (HB)
- Automatyczna konwersja jednostki: Wynik pomiaru jest automatycznie konwertowany do wszystkich wymienionych jednostek twardości
- Pomiary z zakresem tolerancji (funkcja ustawiania limitu): Można zaprogramować górną i dolną granicę
- Sygnał akustyczny i optyczny
- Wyświetlacz matrycowy: Podświetlany wyświetlacz wielofunkcyjny
- Solidna metalowa obudowa
Zakres dostawy:
HK-D: Mobilny twardościomierz Leeba, twarda walizka
HK-DB: Mobilny twardościomierz Leeba, twarda walizka, standardowy blok kalibracyjny, twardość ok. 800 HLD
| Ciężar: | 450 g |
|---|---|
| Czytelność: | 1 HL |
| Głębokość: | 82 mm |
| Maks. wartość zmierzona: | 960 HL |
| Materiał obudowy: | Metal |
| Min. wartość pomiarowa: | 170 HL |
| Numer artykułu producenta: | HK-D |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Szerokość: | 132 mm |
| Tolerancja: | 1 % |
| Typ: | HK-D |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 132 x 82 x 31 mm |
| Wysokość: | 31 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zakres pomiarowy: | 170 ... 960 HL |