Turbidymetry Turb® 430
Treść:
1
Numer produktu:
6223101
Informacje dot. produktu "Turbidymetry Turb® 430"
Turbidymetry Turb® 430 IR według DIN ISO 27027 i Turb® 430 T według US EPA 180.1 spełniają wymagania pomiaru nefelometrycznego światła rozproszonego przy 90° dla wody pitnej z największą precyzją, szczególnie w zakresie <1 NTU. Zakres pomiarowy 0-1100 NTU/FNU z automatycznym przełączaniem. Przyrządy te są odpowiednie do: analizy wody, kontroli jakości benzyny, wzrostu kultur bakterii, a także dla przemysłu napojów i żywności.
Pomiar i automatyczna trójpunktowa kalibracja umożliwia autokontrolę przyrządu. Kalibracja zachodzi przy użyciu znormalizowanego zestawu AMCO Clear® (0,02-10-1000 NTU). Przy użyciu programu LSdata, spełniającego wymagania GLP, można przechowywać do 1000 zbiorów danych zawierających numery próbek. Zapewnienie jakości mierzonych wyników jest potwierdzane przez dokumentację prowadzonych kalibracji.
Zakres dostawy: Turbidymetr z zestawem kalibracyjnym 0,02-10,0-1000 NTU
Pomiar i automatyczna trójpunktowa kalibracja umożliwia autokontrolę przyrządu. Kalibracja zachodzi przy użyciu znormalizowanego zestawu AMCO Clear® (0,02-10-1000 NTU). Przy użyciu programu LSdata, spełniającego wymagania GLP, można przechowywać do 1000 zbiorów danych zawierających numery próbek. Zapewnienie jakości mierzonych wyników jest potwierdzane przez dokumentację prowadzonych kalibracji.
| Baterii/akumulatora: | 4 x 1.5 V, AA |
|---|---|
| Ciężar: | 0.6 kg |
| Dokładność: | ±0,01 NTU lub ±2 % wartości mierzonej |
| Głębokość: | 170 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 67 |
| Lampa: | Dioda LED na podczerwień |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 4 |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Maks. wartość zmierzona: | 1100 NTU |
| Min. wartość pomiarowa: | 0 NTU |
| Numer artykułu producenta: | 600320 |
| Oznaczenie ANSI: | AA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość: | 0,01 NTU (0,02 ... 9,99 NTU), 0,1 NTU (10 ... 99,90 NTU), 1 NTU (100 ... 1100 NTU) |
| Szerokość: | 82 mm |
| Typ: | Turb® 430 IR |
| UNSPSC: | 47-10-15-16 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 82 x 170 x 236 mm |
| Wysokość: | 236 mm |
| Wzorzec: | DIN EN ISO 7027-1 |
| Zakres pomiarowy: | 0 ... 1,100 NTU |
| Złącza: | RS 232 |