Turbidymetr Turb® 750 IR
Treść:
1
Numer produktu:
6315066
Informacje dot. produktu "Turbidymetr Turb® 750 IR"
Nefelometryczny pomiar mętności zgodnie z DIN EN ISO 7027-1.
Wysoce precyzyjne urządzenia do pomiaru mętności do znormalizowanych pomiarów w wodzie pitnej oraz do zastosowań laboratoryjnych i przemysłowych z pomiarem mętności na podstawie AQA.
Zakres dostawy: Miernik mętności, 4 x baterie, zasilacz o szerokim zakresie, kabel USB-A do USB-B mini, 6 x puste fiolki, naklejka do oznaczenia orientacji, zestaw do kalibracji, ściereczka, instrukcje obsługi, CD ROM z instrukcją obsługi i oprogramowaniem PC Turb® Data, protokół kontroli
Wysoce precyzyjne urządzenia do pomiaru mętności do znormalizowanych pomiarów w wodzie pitnej oraz do zastosowań laboratoryjnych i przemysłowych z pomiarem mętności na podstawie AQA.
- Podświetlany wyświetlacz graficzny, 160 x 104 Pixel
- Szybki czas reakcji
- Wielokrotne pomiary i ocena danych pomiarowych z inteligentną kontrolą odtwarzalności i wiarygodności (IRPC)
- Przyciski funkcyjne
- Wygodna, prowadzona przez menu 3-punktowa kalibracja standardowa
- Elastyczna kalibracja z 2 do 5 zdefiniowanymi przez użytkownika punktami kalibracji
- QuickCAL: 1-punktowa kalibracja przy 10 NTU
- AQA, odstępy między kalibracjami i zapisy z dokumentacją na PC i podłączeniem do LIMS
- Do okrągłych kuwet o średnicy 28 mm, objętość min. 15 ml
- Z interfejsem RS 232, USB
- Pamięć: 2500 zestawów danych
Zakres dostawy: Miernik mętności, 4 x baterie, zasilacz o szerokim zakresie, kabel USB-A do USB-B mini, 6 x puste fiolki, naklejka do oznaczenia orientacji, zestaw do kalibracji, ściereczka, instrukcje obsługi, CD ROM z instrukcją obsługi i oprogramowaniem PC Turb® Data, protokół kontroli
| Baterii/akumulatora: | 4 x 1.5 V, AA |
|---|---|
| Ciężar: | 1.1 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dokładność: | ±0,01 NTU lub ±2 % wartości mierzonej |
| Głębokość: | 190 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 43 |
| Lampa: | Dioda LED na podczerwień |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 4 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Maks. wartość zmierzona: | 1100 NTU |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. wartość pomiarowa: | 0 NTU |
| Numer artykułu producenta: | 600120 |
| Oznaczenie ANSI: | AA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria/podłączenie do sieci |
| Rozdzielczość: | 0,01 NTU (0,00 ... 9,99 NTU), 0,1 NTU (10 ... 99,99 NTU), 1 NTU (100 ... 1100 NTU) |
| Szerokość: | 290 mm |
| Typ: | Turb® 750 IR |
| Typ wtyczki: | UE/UK/US/AUS |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 290 x 190 x 80 mm |
| Wysokość: | 80 mm |
| Wzorzec: | DIN EN ISO 7027-1 |
| Zakres pomiarowy: | 0 ... 1,100 NTU |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Złącza: | RS 232, USB |