Turbidymetr TB350 WL
Treść:
1
Numer produktu:
6321184
Informacje dot. produktu "Turbidymetr TB350 WL"
Z białym źródłem światła LED, zgodnie z EPA (w toku). Zawiera wzorce mętności 5, 20, 800, 2000 i 4000 NTU.
| Dane dotyczące substancji niebezpiecznych | |
| GHS | ![]() ![]() |
| Słowo sygnałowe | Gefahr |
| H-Satz | EUH208, EUH210, H317, H350 |
| P-Satz | P302+P352, P333+P313, P405 |
| Baterii/akumulatora: | 4 x AA |
|---|---|
| Ciężar: | 898 g |
| Dokładność: | ±1,8 % + ﹤0,014 NTU |
| GHS: | GHS07, GHS08 |
| Głębokość: | 225 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 67 |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 4 |
| Maks. wartość zmierzona: | 4000 NTU |
| Min. wartość pomiarowa: | 0 NTU |
| Numer artykułu producenta: | 194310 |
| Oznaczenie ANSI: | AA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość: | 0,01 NTU |
| Szerokość: | 155 mm |
| Typ: | TB350 WL |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 155 x 225 x 83 mm |
| Wysokość: | 83 mm |
| Zakres pomiarowy: | 0 ... 4,000 NTU |

