Turbidymetr, TB 211 IR
Treść:
1
Numer produktu:
4664422
Informacje dot. produktu "Turbidymetr, TB 211 IR"
Kompaktowe turbidymetry TB 211 IR ze źródłem światła podczerwonego zostały zaprojektowane do wykonywania szybkich i precyzyjnych pomiarów. Urządzenia mierzą światło rozproszone pod kątem 90°, zgodnie z normą EN ISO 7027. Szeroki zakres pomiarowy od 0,01 do 1100 TE/F = NTU = FNU umożliwia stosowanie turbidymetrów do pomiaru różnych mediów, od wody pitnej do ścieków. Dzięki zastosowaniu podczerwieni jako źródła światła, urządzenia mogą być stosowane do badań zarówno barwnych, jak i bezbarwnych roztworów. Załączone wzorce niezbędne do kalibracji turbidymetrów. Drugi tryb regulacji umożliwia użytkownikowi alternatywne ustawienie urządzenia za pomocą własnych wzorców mętności.
Zakres dostawy: Turbidymetr, 4 wzorce mętności <0,1, 20, 200 i 800 NTU, bateria, kabel USB (1,5 m), fiolka testowa, instrukcja obsługi, oświadczenie gwarancyjne, walizka
Kompaktowe turbidymetry TB 211 IR ze źródłem światła podczerwonego zostały zaprojektowane do wykonywania szybkich i precyzyjnych pomiarów. Urządzenia mierzą światło rozproszone pod kątem 90°, zgodnie z normą EN ISO 7027. Szeroki zakres pomiarowy od 0,01 do 1100 TE/F = NTU = FNU umożliwia stosowanie turbidymetrów do pomiaru różnych mediów, od wody pitnej do ścieków. Dzięki zastosowaniu podczerwieni jako źródła światła, urządzenia mogą być stosowane do badań zarówno barwnych, jak i bezbarwnych roztworów. Załączone wzorce niezbędne do kalibracji turbidymetrów. Drugi tryb regulacji umożliwia użytkownikowi alternatywne ustawienie urządzenia za pomocą własnych wzorców mętności.
Zakres dostawy: Turbidymetr, 4 wzorce mętności <0,1, 20, 200 i 800 NTU, bateria, kabel USB (1,5 m), fiolka testowa, instrukcja obsługi, oświadczenie gwarancyjne, walizka
- Zakres pomiaru od 0,01 do 1100 NTU (zakres automatyczny)
- Pomiar za pomocą światła podczerwonego pod kątem 90°
- Łatwość obsługi
- Przeprowadzenie 600 testów na jednym komplecie baterii
Zakres dostawy: Turbidymetr, 4 wzorce mętności <0,1, 20, 200 i 800 NTU, bateria, kabel USB (1,5 m), fiolka testowa, instrukcja obsługi, oświadczenie gwarancyjne, walizka
| Specyfikacja | |
| Cykl pomiarowy: | Ok. 9 sek. |
| Wyświetlacz / Funkcje: | LCD |
| Optyka: | LED z kompensacją temp. i fotodetektor ze wzmacniaczem w wodoszczelnej komorze pomiarowej |
| Klawiatura: Zakres pomiaru: | 4 klawisze osłonięte poliwęglanową membraną Od 0,01 do 1100 NTU (zakres automatyczny) |
| Rozdzielczość: | Od 0,01 do 9,99 NTU = 0,01 NTU Od 10,0 do 99,9 NTU = 0,1 NTU Od 100 do 1100 NTU = 1 NTU |
| Dokładność: | ±2,5% mierzonej wartości lub ±0,01 NTU (od 0 do 500 NTU) ±5% (od 500 do 1100 NTU) |
| Złącze: Obudowa: Wymiary (dł. x szer. x wys.): | Micro USB ABS 190 x 110 x 55 mm |
| Ciężar (jednostka podstawowa): | Ok. 0,4 kg |
| Temp.: | Od 0°C do 40°C |
| Wilgotność względna: | Od 30 do 90% |
| Zgodność CE: | DIN EN 50081-1, VDE 0839 część 81-1:1993-03, DIN EN 50082-2, VDE 0839 część 82-2:1996-02 |
- Zakres pomiaru od 0,01 do 1100 NTU (zakres automatyczny)
- Pomiar za pomocą światła podczerwonego pod kątem 90°
- Łatwość obsługi
- Przeprowadzenie 600 testów na jednym komplecie baterii
Zakres dostawy: Turbidymetr, 4 wzorce mętności <0,1, 20, 200 i 800 NTU, bateria, kabel USB (1,5 m), fiolka testowa, instrukcja obsługi, oświadczenie gwarancyjne, walizka
| Dane dotyczące substancji niebezpiecznych | |
| GHS | |
| Słowo sygnałowe | Achtung |
| H-Satz | H317 |
| P-Satz | P280, P302+P352, P333+P313 |
| SDB | Link |
| Baterii/akumulatora: | 1 x 9 V |
|---|---|
| Ciężar: | 400 g |
| Dokładność: | ±2,5 % / ±0,01 NTU (0 ... 500 NTU)﹤br/﹥±5 % (500 ... 1100 NTU) |
| GHS: | GHS07 |
| Głębokość: | 190 mm |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 1 |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 9 V |
| Maks. wartość zmierzona: | 1100 NTU |
| Min. wartość pomiarowa: | 0.01 NTU |
| Numer artykułu producenta: | 266030 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość: | 0,01 bis 9,99 NTU = 0,01 NTU﹤br/﹥10,0 bis 99,9 NTU = 0,1 NTU﹤br/﹥100 bis 1100 NTU = 1 NTU |
| Szerokość: | 110 mm |
| Typ: | TB 211 IR |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 110 x 190 x 55 mm |
| Wysokość: | 55 mm |
| Zakres pomiarowy: | 0.01 ... 1,100 NTU |
| Złącza: | Micro USB﹤br/﹥ABS﹤br/﹥190 x 110 x 55 mm |