Turbidymetr Eutech™ TN-100
Treść:
1
Numer produktu:
6205327
Informacje dot. produktu "Turbidymetr Eutech™ TN-100"
Mikroprocesorowy, wodoszczelny, pracujący w zakresie podczerwieni turbidymetr TN-100 jest łatwy w użyciu i spełnia wszystkie rygory zastosowania w warunkach terenowych. Wyposażony w źródło światła podczerwonego zapewnia laboratoryjną dokładność z rozdzielczością 0,01 NTU w szerokim zakresie, do 20 NTU (nefelometrycznych jednostek mętności).
Zakres dostawy: Turbidymetr z 4 wzorcami do kalibracji, 3 puste kuwety, mocne pudełko do przenoszenia, baterie i instrukcja obsługi
- IP67 wodoszczelny i pyłoszczelny, łatwy do czyszczenia i obsługi
- Automatyczna kalibracja za naciśnięciem guzika (w 4 punktach) z bezprecedensową dokładnością w całym zakresie
- Oszczędność energii umożliwia wykonanie ponad 1200 pomiarów
- Duży, łatwy do odczytu wyświetlacz z optymalną widocznością i przyjaznymi dla użytkownika komunikatami w celu przezwyciężania problemów
Zakres dostawy: Turbidymetr z 4 wzorcami do kalibracji, 3 puste kuwety, mocne pudełko do przenoszenia, baterie i instrukcja obsługi
| Specyfikacja | |
| Zakres mętności: | od 0 do 2000 NTU |
| Rozdzielczość: | 0,01 NTU (od 0 do 19,9 NTU) 0,1 NTU (od 20,0 do 99,9 NTU) 1 NTU (od 100 do 2000 NTU) |
| Dokładność: | ± 2% odczytu ± 1 LSD ( od 0 do 500 NTU) ± 3% odczytu ± 1 LSD (od 501 do 2000 NTU) |
| Powtarzalność: | ± 1% odczytu lub ± 0,01 NTU |
| Punkty kalibracji: | 4 punkty (automatyczna) |
| Czas odpowiedzi: | 6 sekund dla pełnej zmiany etapu |
| Wzorce kalibracyjne: | 0,02 NTU; 20,0 NTU; 100 NTU; 800 NTU |
| Źródło światła: | Dioda emitująca podczerwień (850 nm) |
| Żywotność żródła światła: | 1 000 000 pomiarów |
| Zasilanie: | 4 baterie 1,4 V, 200 h |
| Baterii/akumulatora: | 4 x 1.5 V, AAA |
|---|---|
| Ciężar: | 200 g |
| Dokładność: | ±2 % of reading ± 1 LSD (0 ... 500 NTU), ±3 % of reading ± 1 LSD (501 ... 2000 NTU) |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 155 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 67 |
| Lampa: | Infrared |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 4 |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Maks. wartość zmierzona: | 2000 NTU |
| Min. wartość pomiarowa: | 0 NTU |
| Numer artykułu producenta: | ECTN100IR |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość: | 0.01 NTU (0 ... 19.9 NTU), 0.1 NTU (20.0 ... 99.9 NTU), 1 NTU (100 ... 2000 NTU) |
| Szerokość: | 68 mm |
| Typ: | TN-100 |
| UNSPSC: | 47-10-15-16 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 68 x 155 x 46 mm |
| Wysokość: | 46 mm |
| Wzorzec: | DIN EN ISO 7027-1 |
| Zakres pomiarowy: | 0 ... 2,000 NTU |