: Taumelschüttler TL 10, 230 V, 50/60 HZ Nr. 6117000
Treść:
1
Numer produktu:
6083411
Informacje dot. produktu ": Taumelschüttler TL 10, 230 V, 50/60 HZ Nr. 6117000"
| Ciężar: | 18.5 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 ... 50 °C |
| Głębokość: | 450 mm |
| Głębokość stolika ruchomego: | 340 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 21 |
| Kąt nachylenia: | 0 ... 9 ° |
| Maks. Kąt nachylenia: | 9 ° |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Obciążenie: | 10 kg |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 50 °C |
| Maks. prędkość: | 23 1/min |
| Maks. wilgotność względna: | 85 % |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 °C |
| Min. kąt nachylenia: | 0 ° |
| Numer artykułu producenta: | 6117 000 |
| Prędkość: | 1 ... 23 1/min |
| Prędkość minimalna: | 1 1/min |
| Rodzaj ruchu: | Orbitalny |
| Stolik ruchomy (szer.x głęb.): | 340 x 340 mm |
| Szerokość: | 355 mm |
| Szerokość stolika ruchomego: | 340 mm |
| Typ: | TL 10 |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41103811 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 355 x 450 x 205 mm |
| Wysokość: | 205 mm |
| Wyświetlacz: | Analogowy |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Tak |