Wytrząsarki o ruchu kołyszącym, Mini Twist i Mini Mixer | Typ: Mini Mixer
Corning BV
Treść:
1
Numer produktu:
9595331
Informacje dot. produktu "Wytrząsarki o ruchu kołyszącym, Mini Twist i Mini Mixer | Typ: Mini Mixer"
| Ciężar: | 0.85 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 ... 40 °C |
| Głębokość: | 146 mm |
| Głębokość stolika ruchomego: | 165 mm |
| Kąt nachylenia: | 5 ° |
| Maks. Kąt nachylenia: | 5 ° |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Obciążenie: | 0.8 kg |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 40 °C |
| Maks. prędkość: | 20 1/min |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 °C |
| Numer artykułu producenta: | S0600-230V |
| Prędkość: | 20 1/min |
| Rodzaj ruchu: | Orbitalny |
| Stolik ruchomy (szer.x głęb.): | 200 x 165 mm |
| Szerokość: | 240 mm |
| Szerokość stolika ruchomego: | 200 mm |
| Typ: | Enduro™ MiniMix |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41103811 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 240 x 146 x 170 mm |
| Wysokość: | 170 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50 Hz |