Tuby probiercze do mleka w proszku Milky, stal nierdzewna V4A, zgodne z EN ISO 707
Treść:
1
Numer produktu:
6051629
Informacje dot. produktu "Tuby probiercze do mleka w proszku Milky, stal nierdzewna V4A, zgodne z EN ISO 707"
Uniwersalne próbniki do proszków i granulatów, wykonane ze stali nierdzewnej AISI 316. Stworzone specjalnie do poboru próbek mleka w proszku, zgodne z normami DIN i IDF (International Dairy Federation). Próbnikiem przebija się worki lub beczki, a następnie pobiera próbkę za pomocą lancy. Możliwość sterylizacji w autoklawie.
Etykiety close-it i close-it food & pharma należy zamówiać osobno.
Etykiety close-it i close-it food & pharma należy zamówiać osobno.
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
| Długość: | 48 cm |
| Głębokość wprowadzenia: | 385 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna 1.4401 |
| Numer artykułu producenta: | 5321-0300 |
| Pojemność nominalna: | 150 ml |
| UNSPSC: | 41-10-40-19 |
| Ø: | 28 mm |