Śred. wewn. 19 mm Śred. zewn. 25,2 mm Grubość ścianki 3,2 mm
Treść:
7.5
Numer produktu:
4652446
Informacje dot. produktu "Śred. wewn. 19 mm Śred. zewn. 25,2 mm Grubość ścianki 3,2 mm"
| Grubość ścianki: | 3.2 mm |
|---|---|
| Kolor: | Beżowy |
| Maks. odporność na temperaturę: | 135 °C |
| Min. odporność na temperaturę: | -51 °C |
| Numer artykułu producenta: | R6524-46BPT |
| Odporność na temperaturę: | -51 ... 135 °C |
| Twardość Shore‘a: | 65 A |
| UNSPSC: | 41105108 |
| Ø wewnętrzna: | 19.0 mm |
| Ø zewnętrzna: | 25.2 mm |