TubeSpin® Bioreactor 50, TPP® do bioreaktorów RTS-1 / RTS-1C
Treść:
180
Numer produktu:
4671977
Informacje dot. produktu "TubeSpin® Bioreactor 50, TPP® do bioreaktorów RTS-1 / RTS-1C"
Z filtrem membranowym.
| Kształt dna (zbiorniki na odczynniki): | Stożkowy |
|---|---|
| Maks. Objętość robocza: | 30 ml |
| Min. objętość robocza: | 10 ml |
| Numer artykułu producenta: | 50TUB180 |
| Objętość robocza: | 10 ... 30 ml |
| Pojemność nominalna: | 50 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Wentylowana/filtr |
| Typ: | TubeSpin﹤sup﹥®﹤/sup﹥ Bioreactor 50, TPP﹤sup﹥®﹤/sup﹥ 180 |
| UNSPSC: | 41104105 |
| Z pokrywą: | Tak |