Tube racks for roller mixers, PP
Treść:
3
Numer produktu:
6327533
Informacje dot. produktu "Tube racks for roller mixers, PP"
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Dla naczyń: | 10/15 ml |
| Dla Ø naczyń: | 18...20 mm |
| Kolor: | Niebieski |
| Liczba miejsc: | 10 |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | HS120956 |
| UNSPSC: | 41122804 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 65 x 279 mm |
| Wysokość: | 279 mm |
| Ø: | 65 mm |