Tube racks Multistand Plus, PP | For vessel Ø: 12 ... 18 mm
Treść:
1
Numer produktu:
4711661
Informacje dot. produktu "Tube racks Multistand Plus, PP | For vessel Ø: 12 ... 18 mm"
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Dla Ø naczyń: | 12 ... 18 mm |
| Głębokość: | 115 mm |
| Kolor: | Purpurowy/biały |
| Liczba miejsc: | 50 |
| Maks. odporność na temperaturę: | 75 °C |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 37 12 306 |
| Odporność na temperaturę: | 75 °C |
| Szerokość: | 200 mm |
| UNSPSC: | 41122804 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 200 x 115 x 50 mm |
| Wysokość: | 50 mm |