Tryskawki, PP
Treść:
1
Numer produktu:
6275697
Informacje dot. produktu "Tryskawki, PP"
Przezroczyste. Tryskawki o wąskich i szerokich otworach. Zakrętka i rurka wykonane z PP.
| Gwint: | GL 25 |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 94993 |
| Pojemność nominalna: | 250 ml |
| UNSPSC: | 24122001 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 65 x 135 mm |
| Wysokość: | 135 mm |
| Zamknięcie materiałowe: | PP |
| Ø: | 65 mm |