Tryskawki, LDPE, różne kolory
Treść:
5
Numer produktu:
4664278
Informacje dot. produktu "Tryskawki, LDPE, różne kolory"
Butle z wąską szyjką wykonane z LDPE. Dostępne w czterech różnych kolorach w celu łatwej identyfikacji. Dysza i nakrętka wykonane z PP. Brak wkładki spryskującej i równomiernie odlany prześwit wewnętrzny skutecznie redukują turbulencje podczas przepływu cieczy.
| Gwint: | GL 25 |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony |
| Materiał: | LDPE |
| Numer artykułu producenta: | 132703 |
| Pojemność nominalna: | 500 ml |
| UNSPSC: | 24122001 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 74 x 180 mm |
| Wysokość: | 180 mm |
| Zamknięcie materiałowe: | PP |
| Ø: | 74 mm |