Tryskawki, LDPE, różne kolory
Treść:
1
Numer produktu:
4671822
Informacje dot. produktu "Tryskawki, LDPE, różne kolory"
Butle z wąską szyjką wykonane z LDPE. Dostępne w czterech różnych kolorach w celu łatwej identyfikacji. Dysza i nakrętka wykonane z PP. Brak wkładki spryskującej i równomiernie odlany prześwit wewnętrzny skutecznie redukują turbulencje podczas przepływu cieczy.
| Gwint: | GL 32 |
|---|---|
| Kolor: | Kolor różnorodny |
| Materiał: | LDPE |
| Numer artykułu producenta: | 1328111 |
| Pojemność nominalna: | 1000 ml |
| UNSPSC: | 24122001 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 92 x 221 mm |
| Wysokość: | 221 mm |
| Zamknięcie materiałowe: | PP |
| Ø: | 92 mm |