Tryskawki, LDPE/PP
Treść:
1
Numer produktu:
7081840
Informacje dot. produktu "Tryskawki, LDPE/PP"
Przezroczyste. Tryskawki o wąskich i szerokich otworach, z LDPE. Zakrętka i rurka rozpylająca wykonane z PP.
| Gwint: | GL 32 |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Materiał: | LDPE |
| Numer artykułu producenta: | 95188 |
| Pojemność nominalna: | 1000 ml |
| UNSPSC: | 24122001 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 92 x 221 mm |
| Wysokość: | 221 mm |
| Zamknięcie materiałowe: | PP |
| Ø: | 92 mm |