Taca ze stali nierdzewnej, V2A 520x395x20mm
Treść:
1
Numer produktu:
4684537
Informacje dot. produktu "Taca ze stali nierdzewnej, V2A 520x395x20mm"
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
|---|---|
| Głębokość zewnętrzna: | 520 mm |
| Kolor: | Srebrny |
| Materiał: | Stal nierdzewna 1.4301 |
| Numer artykułu producenta: | 4208-0004 |
| Szerokość zewnętrzna: | 395 mm |
| UNSPSC: | 41121812 |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 395 x 520 x 20 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 20 mm |
