Trays, stainless steel, low form
Treść:
1
Numer produktu:
4684538
Informacje dot. produktu "Trays, stainless steel, low form"
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
|---|---|
| Głębokość wewnętrzna: | 170 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 200 mm |
| Kolor: | Srebrny |
| Materiał: | Stal nierdzewna 1.4301 |
| Numer artykułu producenta: | 4208-0020 |
| Pojemność nominalna: | 1350 ml |
| Szerokość wewnętrzna: | 115 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 150 mm |
| UNSPSC: | 41121812 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 115 x 170 x 48 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 150 x 200 x 50 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 48 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 50 mm |