Trays, stainless steel, high form
Treść:
1
Numer produktu:
4684544
Informacje dot. produktu "Trays, stainless steel, high form"
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
|---|---|
| Głębokość wewnętrzna: | 330 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 430 mm |
| Kolor: | Srebrny |
| Materiał: | Stal nierdzewna 1.4301 |
| Numer artykułu producenta: | 4208-0040 |
| Pojemność nominalna: | 6 l |
| Szerokość wewnętrzna: | 140 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 225 mm |
| UNSPSC: | 41121812 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 140 x 330 x 90 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 225 x 430 x 98 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 90 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 98 mm |