Transmitted light microscope-digital sets OBE, with tablet camera | Type: OBE 124T241
Treść:
1
Numer produktu:
4691070
Informacje dot. produktu "Transmitted light microscope-digital sets OBE, with tablet camera | Type: OBE 124T241"
| Ciężar: | 5.5 kg |
|---|---|
| Czujnik: | CMOS 1/2,5" |
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Głębokość: | 180 mm |
| Głębokość stolika mikroskopowego: | 115 mm |
| Kamera o wysokiej rozdzielczości: | 5 MP |
| Kondensator: | Abbe N.A. 1,25 |
| Kąt nachylenia rury: | 30° |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Odległość międzygałkowa: | 75 mm |
| Min. odległość międzygałkowa: | 48 mm |
| Numer artykułu producenta: | OBE 124T241 |
| Obrotowy nosek: | 4-krotny |
| Odległość międzygałkowa: | 48 ... 75 mm |
| Okulary powiększające: | HWF 10x/18 mm |
| Probówka: | Trinokular |
| Rodzaj oświetlenia (Mikroskopy): | Oswietlenie światłem transmisyjnym |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Rodzaj światła: | LED |
| Soczewki powiększające: | 4x, 10x, 40x |
| Stolik mikroskopowy (szer. x głęb.): | 125 x 115 mm |
| Szerokość: | 320 mm |
| Szerokość stolika mikroskopowego: | 125 mm |
| Typ: | OBE 124T241 |
| Typ wtyczki: | UE |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 320 x 180 x 365 mm |
| Wysokość: | 365 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50 Hz |
| Złącza: | WLAN, USB 2.0, HDMI, SD (15 ... 30 FPS) |