Transiluminatory UV
Treść:
1
Numer produktu:
9584771
Informacje dot. produktu "Transiluminatory UV"
Standardowo urządzenie wyposażone jest w bezpieczny przełącznik natężenia (wysokie/niskie) oraz wydajny starter pozwalający na szybkie rozświetlenie sześciu lamp o mocy 8 W, bez migotania. Specjalny szklany filtr minimalizuje zbędne świecenie tła. Wszystko to zwiększa kontrast i czułość, pozwalając na oglądanie żeli o bardzo słabej fluorescencji.
| Długość fali: | 365 nm |
|---|---|
| Filtr (szer. x gł.): | 210 x 210 mm |
| Głębokość filtra: | 210 mm |
| Moc lampy: | 8 W |
| No. of tubes: | 6 |
| Numer artykułu producenta: | CSLUVTS365 |
| Szerokość filtra: | 210 mm |
| Typ: | CSLUVTS365 |