Transiluminatory UV, kompaktowe
Treść:
1
Numer produktu:
9971910
Informacje dot. produktu "Transiluminatory UV, kompaktowe"
- Kompaktowa konstrukcja
- Metalowa obudowa z ramą filtra ze stali nierdzewnej i filtrem "długowiecznym"
- Nowoczesna technologia, najwyższa jakość wykonania
- Dostępne są modele z jedną lub dwiema długościami fali
- Modele BECXF posiadają możliwość wyboru natężenia (wysokie / niskie)
| Długość fali: | 312 nm |
|---|---|
| Filtr (szer. x gł.): | 200 x 200 mm |
| Głębokość filtra: | 200 mm |
| Moc lampy: | 8 W |
| No. of tubes: | 5 |
| Numer artykułu producenta: | 2131 2002 1 |
| Szerokość filtra: | 200 mm |
| Typ: | BECX-F20.M V1 |