Transilluminatory - światło niebieskie i białe LED
Treść:
1
Numer produktu:
4670749
Informacje dot. produktu "Transilluminatory - światło niebieskie i białe LED"
Wydajne matryce oświetleniowe LED do oświetlania niebieskich (470 nm) i białych (szeroki zakres długość fali) żeli fluorescencyjnych i kolorymetrycznych. Dzięki diodom LED nie następuje starzenie się żarówek UV, a dzięki wbudowanej białej matrycy LED nie jest konieczna osobna biała tablica oświetleniowa. Doskonale nadaje się do laboratoriów edukacyjnych na uniwersytetach i w szkołach. Kompatybilne z niebieskim światłem pobudza bezpiecznie plamy DNA, jak również tradycyjne plamy, takie jak bromek etydyny.
Zakres dostawy:
Transiluminator, pomarańczowy filtr zawiasowy, papierowa osłona
- Filtr magnetyczny kompatybilny z szeroką gamą barwników DNA
- 3-stopniowa regulacja intensywności diod LED
- Oświetlenie od dołu do góry zapewnia równomierne oświetlenie próbki
- Automatyczne wyłączanie zasilania, aby zapobiec przegrzewaniu
- Wysokiej jakości aluminiowa obudowa
Zakres dostawy:
Transiluminator, pomarańczowy filtr zawiasowy, papierowa osłona
| Specyfikacja | |
| Długość fali: | 470 nm + światło białe |
| Rozmiar wyświetlacza: | 120 x 180 mm |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 220 x 185 x 30 mm |
| Napięcie wejściowe: | 12 V, 2 A |
| Zasilanie: | 110 ... 240 V |
| Filtr (szer. x gł.): | 120 x 180 mm |
|---|---|
| Głębokość: | 185 mm |
| Głębokość filtra: | 180 mm |
| Lampa: | LED |
| Maks. Napięcie: | 12 V·DC |
| Numer artykułu producenta: | PROBLUEVIEW |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 220 mm |
| Szerokość filtra: | 120 mm |
| Typ: | proBLUEVIEW |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 220 x 185 x 30 mm |
| Wysokość: | 30 mm |
| Zasilanie: | 12 V·DC |