Transilluminatory LED ze światłem niebieskim runVIEW MINI
Treść:
1
Numer produktu:
6313471
Informacje dot. produktu "Transilluminatory LED ze światłem niebieskim runVIEW MINI"
Transiluminator światła niebieskiego Mini wykorzystuje nieszkodliwe niebieskie światło do oświetlania zarówno tradycyjnych żeli barwionych bromkiem etydyny, jak i bezpiecznych barwników. Można go umieścić pod każdym zbiornikiem na żel, ale doskonale nadaje się do naszych zbiorników na żel MINI i MIDI wielkości multiSUB. Z pomarańczowym okienkiem filtra do wizualizacji DNA w czasie rzeczywistym w zbiornikach żelowych, jest idealny do szybkiego sprawdzania dokładności PCR i wyników trawienia restrykcyjnego. Urządzenie może być również używane jako samodzielny transiluminator z żelem umieszczonym bezpośrednio na iluminatorze.
Zakres dostawy: Transilluminator, filtr (pomarańczowy)
- Niebieski iluminator LED o wysokiej intensywności umożliwia wizualizację szerokiej gamy fluorescencyjnych barwników żelowych
- Kompatybilny z runSAFE, komercyjnymi bezpiecznymi barwnikami i bromkiem etydyny
Zakres dostawy: Transilluminator, filtr (pomarańczowy)
| Specyfikacja | |
| Długość fali: | 470 nm |
| Rozmiar obrazu: | 112 x 75 mm |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 86 x 170 x 25 mm |
| Ciężar: | 338 g |
| Zasilanie: | DC 12 V, 2 A |
| Ciężar: | 338 g |
|---|---|
| Długość fali: | 470 nm |
| Głębokość: | 170 mm |
| Lampa: | Blue light LED |
| Maks. Napięcie: | 12 V·DC |
| Numer artykułu producenta: | RVMINI |
| Szerokość: | 86 mm |
| Typ: | runVIEW MINI |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 86 x 170 x 25 mm |
| Wysokość: | 25 mm |
| Zasilanie: | 12 V·DC |