Szer. 300 mm Dł. 4000 mm Wielkość porów 0,45 µm
Treść:
1
Numer produktu:
9057138
Informacje dot. produktu "Szer. 300 mm Dł. 4000 mm Wielkość porów 0,45 µm"
| Długość: | 4000 mm |
|---|---|
| Kształt (filtry): | Rolki |
| Materiał: | PVDF |
| Numer artykułu producenta: | 10600023 |
| Szerokość: | 300 mm |
| Wielkość porów: | 0,45 µm |
| Wymiary (szer. x dł.): | 300 x 4,000 mm |
| Zdolność wiązania: | 200 µg/cm² |