: Tork® ZZ tissues, white ZZ-fold, extra soft, 230x230mm, H3, 2-ply, pack of 15x200 tissues (100278)
Igefa GmbH & Co.KG
Treść:
15
Numer produktu:
6287924
Informacje dot. produktu ": Tork® ZZ tissues, white ZZ-fold, extra soft, 230x230mm, H3, 2-ply, pack of 15x200 tissues (100278)"
| Długość: | 226 mm |
|---|---|
| Forma dostawy: | Ścierki składane w Z |
| Kolor: | Biały |
| Numer artykułu producenta: | 2088517 |
| Opakowanie: | 15 x Pack of 200 pcs |
| Szerokość: | 230 mm |
| UNSPSC: | 47131502 |
| VP: | 15 |
| Warstwy: | 2-warstwy |
| Wymiary (szer. x dł.): | 230 x 226 mm |
| Zawartość VP: | 200 pcs |