Torebki strunowe z LDPE
HK-Pack Krautscheid GmbH
Treść:
100
Numer produktu:
7052346
Informacje dot. produktu "Torebki strunowe z LDPE"
Przezroczysta i zamykana torba opakowaniowa o grubości 50 µm.
- Bezpieczny dla żywności
- Odporne na mróz
- Odporny na działanie wysokich temperatur do 60 °C
- Odporne na rozdarcie
- Z białym podwójnym paskiem
| Grubość: | 50 µm |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Maks. odporność na temperaturę: | 60 °C |
| Materiał: | LDPE |
| Numer artykułu producenta: | 102.900 |
| Odporność na temperaturę: | 60 °C |
| Szerokość: | 155 mm |
| UNSPSC: | 41104105 |
| Wymiary (szer. x wys.): | 155 x 210 mm |
| Wysokość: | 210 mm |