Tlenomierze przenośne, Seven2Go™ S9-BOD kit
Treść:
1
Numer produktu:
6265266
Informacje dot. produktu "Tlenomierze przenośne, Seven2Go™ S9-BOD kit"
Przenośny, profesjonalny model do pomiaru tlenu rozpuszczonego.
Dostawa obejmuje: Zawiera tlenomierz, oprogramowanie LabX® direct pH, kabel USB, uchwyt na elektrodę, podstawkę, instrukcję obsługi, przewodnik "Quick guide", certyfikat producenta, deklarację zgodności, baterie, czujnik InLab® OptiOx™, tabletki do usuwania tlenu, butelki do kalibracji, futerał transportowy uGo™, adapter BOD
- Nowe, intuicyjne menu z łatwym i szybkim systemem nawigacji T-Pad
- Solidna konstrukcja z klasą ochrony IP 67 do użytku w trudnych i wymagających warunkach
- Technologia ISM® zmniejsza ryzyko błędów
- Nowy odporny na promienie słoneczne ekran gwarantuje doskonałą czytelność nawet w pełnym słońcu
- Nowy wskaźnik StatusLight informuje o stanie gotowości urządzenia
- Interfejs z obsługą 12 języków wyświetla informacje w postaci pełnych wyrazów i zdań
- Do 2 punktów kalibracji z 2 predefiniowanymi wzorcami stężenia tlenu rozpuszczonego
- Automatyczne, ręczne i zależne od czasu rejestrowanie oznaczania do punktu końcowego
- Pamięć do zapisywania 2000 punktów pomiarowych zgodnie z GLP, z wodoodpornym złączem Micro-USB do transferu danych
- Zasilanie: 4 x 1,5 V AA lub akumulatory NiMH 1,3 V
| Baterii/akumulatora: | 4 x 1.5 V, AA |
|---|---|
| Ciężar: | 290 g |
| Ciśnienie parcjalne: | 500 ... 1100 mbar |
| Dokładność ciśnienia parcjalnego: | ±2 % |
| Dokładność nasycenia: | ±10 % |
| Dokładność stężenia: | ±0,1 mg/l (0 ... 8 mg/l)/±0,2 mg/l (8 ... 20 mg/l)/±10 % (20 ... 50 mg/l) |
| Dokładność temperatury: | ±0.1 °C |
| Dokładność temperatury: | 0.1 °C |
| Głębokość: | 35 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 67 |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 4 |
| Maks. Temperatura: | 50 °C |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Nasycenie: | 0,1 ... 500,0 % |
| Numer artykułu producenta: | 30207939 |
| Oznaczenie ANSI: | AA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria/akumulator |
| Rozdzielczość ciśnienia parcjalnego: | 1 mbar |
| Rozdzielczość nasycenia: | 0,1 % |
| Rozdzielczość stężenia: | 0,01 mg/l (ppm) |
| Stężenie: | 0,01 ... 50,00 mg/l (ppm) |
| Szerokość: | 70 mm |
| Temperatura: | 0 ... 50 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| Typ: | S9-BOD kit |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 70 x 35 x 222 mm |
| Wysokość: | 222 mm |
| Złącza: | USB |