Tlenomierze przenośne, Oxi 3310
Treść:
1
Numer produktu:
9774338
Informacje dot. produktu "Tlenomierze przenośne, Oxi 3310"
Komfortowe i wszechstronne tlenomierze ze zintegrowaną funkcją rejestratora oraz pamięcią na 5000 rekordów zapisanych zgodnie z wymaganiami GLP. Posiadają podświetlany wyświetlacz graficzny zapewniając prostotę obsługi i bezpieczeństwo. Możliwa kalibracja ze wzorcami zewnętrznymi. Automatyczna kompensacja temp., ciśń. atmosferycznego, oraz korekta zasolenia. Całkowicie wodoszczelny. Posiada interfejs USB do szybkiego odczytu zapisanych danych.
Komfortowe i wszechstronne tlenomierze ze zintegrowaną funkcją rejestratora oraz pamięcią na 5000 rekordów zapisanych zgodnie z wymaganiami GLP. Posiadają podświetlany wyświetlacz graficzny zapewniając prostotę obsługi i bezpieczeństwo. Możliwa kalibracja ze wzorcami zewnętrznymi. Automatyczna kompensacja temp., ciśń. atmosferycznego, oraz korekta zasolenia. Całkowicie wodoszczelny. Posiada interfejs USB do szybkiego odczytu zapisanych danych.
| Baterii/akumulatora: | 4 x 1.5 V, AA |
|---|---|
| Ciśnienie parcjalne: | 0 ... 1250 hPa |
| Dokładność ciśnienia parcjalnego: | ±0,5 % mierzonej wartości |
| Dokładność nasycenia: | ±0,5 % mierzonej wartości |
| Dokładność stężenia: | ±0,5 % mierzonej wartości |
| Dokładność temperatury: | ±0.1 °C |
| Dokładność temperatury: | 0.1 °C |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 67 |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 4 |
| Maks. Temperatura: | 50 °C |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Nasycenie: | 0 ... 600 % |
| Numer artykułu producenta: | 2BA300 |
| Oznaczenie ANSI: | AA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria/akumulator |
| Rozdzielczość ciśnienia parcjalnego: | 0,1/1 |
| Rozdzielczość nasycenia: | 0,1/1 |
| Rozdzielczość stężenia: | 0,01/0,1 |
| Stężenie: | 0 ... 90 mg/l |
| Temperatura: | -5 ... 50 °C |
| Temperatura min.: | -5 °C |
| Typ: | Oxi 3310 |
| UNSPSC: | 41-11-00-00 |