Tlenomierze, inoLab® Oxi 7310
Treść:
1
Numer produktu:
9920108
Informacje dot. produktu "Tlenomierze, inoLab® Oxi 7310"
Dokumentacja pomiaru wartości stężenia tlenu rozpuszczonego. Ta nowa linia mierników inoLab® Oxi 7310 lub inoLab® Oxi 7310P posiada podświetlany wyświetlacz graficzny z menu użytkownika co umożliwia łatwe i intuicyjne sterowanie. Złącze mini USB-B zapewnia szybki transfer danych do komputera. Wewnętrzna pamięć 5000 rekordów pozwala na zapis zgodny z GLP w tym ID czujnika, datę i godzinę. Obudowa i klawiatura są łatwe do utrzymania w czystości. Mierniki serii inoLab® Oxi 7310 współpracują z czujnikami galwanicznymi WTW (CellOx® 325® i StirrOx G). Historia 10 ostatnich kalibracji pozwala na wyciągnięcie wniosków na temat stanu czujnika. Kalibracja z zastosowaniem zewnętrznego wzorca jest również możliwa (miareczkowanie metodą Winklera). Miernik z wbudowaną automatyczną kompensacją temperatury oraz ciśnienia.
Dokumentacja pomiaru wartości stężenia tlenu rozpuszczonego. Ta nowa linia mierników inoLab® Oxi 7310 lub inoLab® Oxi 7310P posiada podświetlany wyświetlacz graficzny z menu użytkownika co umożliwia łatwe i intuicyjne sterowanie. Złącze mini USB-B zapewnia szybki transfer danych do komputera. Wewnętrzna pamięć 5000 rekordów pozwala na zapis zgodny z GLP w tym ID czujnika, datę i godzinę. Obudowa i klawiatura są łatwe do utrzymania w czystości. Mierniki serii inoLab® Oxi 7310 współpracują z czujnikami galwanicznymi WTW (CellOx® 325® i StirrOx G). Historia 10 ostatnich kalibracji pozwala na wyciągnięcie wniosków na temat stanu czujnika. Kalibracja z zastosowaniem zewnętrznego wzorca jest również możliwa (miareczkowanie metodą Winklera). Miernik z wbudowaną automatyczną kompensacją temperatury oraz ciśnienia.
| Baterii/akumulatora: | 4 x 1.5 V, AA |
|---|---|
| Ciśnienie parcjalne: | 0 ... 1250 hPa |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dokładność ciśnienia parcjalnego: | ±0,5 % wartości zmierzonej |
| Dokładność nasycenia: | ±0,5 % wartości zmierzonej |
| Dokładność stężenia: | ±0,5 % wartości zmierzonej |
| Dokładność temperatury: | ±0.1 °C |
| Dokładność temperatury: | 0.1 °C |
| Głębokość: | 230 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 43 |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 4 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Temperatura: | 105 °C |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Nasycenie: | 0 ... 600 % |
| Numer artykułu producenta: | 1BA300 |
| Oznaczenie ANSI: | AA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria/podłączenie do sieci |
| Rozdzielczość ciśnienia parcjalnego: | 0,1/1 |
| Rozdzielczość nasycenia: | 0,1/1 |
| Rozdzielczość stężenia: | 0,01/0,1 |
| Stężenie: | 0 ... 90 mg/l |
| Szerokość: | 190 mm |
| Temperatura: | -5 ... 105 °C |
| Temperatura min.: | -5 °C |
| Typ: | inoLab® Oxi 7310 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 190 x 230 x 80 mm |
| Wysokość: | 80 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Złącza: | USB-B |