Tlenomierze SD 400 Oxi L
Treść:
1
Numer produktu:
6288678
Informacje dot. produktu "Tlenomierze SD 400 Oxi L"
Tlenomierze do stosowania w oczyszczalniach ścieków i wodociągach, w badaniach i nauczaniu, a także w akwarystyce. Wysoka dokładność pomiaru i niskie nakłady konserwacyjne, dzięki optycznej metodzie pomiaru roztwory elektrolitu nie są już potrzebne.SD 400 Oxi L idealnie nadaje się do oznaczania biochemicznego zapotrzebowania na tlen (BZT),dzięki zoptymalizowanej sondzie do standardowych butelek BZT.
Zakres dostawy:
SD 400 Oxi L (Zestaw 1): Miernik z 4 bateriami (AA), optyczna sonda tlenowa z kablem 1,5 m, pojemnik do przechowywania/kalibracji, karta micro SD z danymi kalibracyjnymi, oprogramowanie i instrukcja (na karcie Micro SD), krótki poradnik, smycz w etui
SD 400 Oxi L (Zestaw 2): jak Zestaw 1, ale z kablem 3 m
SD 400 Oxi L (Zestaw 3): jak Zestaw 2, ale z kablem 10 m
- Szczególnie wysoka dokładność pomiaru dzięki optycznej metodzie pomiaru
- Krótki czas reakcji sondy tlenowej
- Niskie nakłady konserwacyjne dzięki trwałej sondzie tlenowej i głowicy membranowej
- Nie ma konieczności stosowania mieszadła lub ręcznego mieszania.
- Zawiera oprogramowanie do rozszerzonego i uproszczonego zarządzania danymi z funkcją rejestratora danych
- Podświetlany wyświetlacz LCD dla ciemnych środowisk
Zakres dostawy:
SD 400 Oxi L (Zestaw 1): Miernik z 4 bateriami (AA), optyczna sonda tlenowa z kablem 1,5 m, pojemnik do przechowywania/kalibracji, karta micro SD z danymi kalibracyjnymi, oprogramowanie i instrukcja (na karcie Micro SD), krótki poradnik, smycz w etui
SD 400 Oxi L (Zestaw 2): jak Zestaw 1, ale z kablem 3 m
SD 400 Oxi L (Zestaw 3): jak Zestaw 2, ale z kablem 10 m
| Specyfikacja | |
| Stężenie O2: Rozdzielczość: | 0 ... 50 mg/l 0.01 mg/l |
| Nasycenie O2: Rozdzielczość: | 0 ... 500 % 0.1 % |
| Dokładność O2: 0 ... 200 % lub 0 ... 20 mg/l: 200 % lub 20 mg/l: | ± 1,0 % lub ± 0,1 mg/l, stosuje się większą wartość ± 10 % |
| O2 ciśnienie parcjalne: Rozdzielczość: Dokładność: | 51 ... 112 kPa 0.1 kPa ± 0.2 % |
| Zakres temperatury: Rozdzielczość: Dokładność: | -5 ... 50 °C 0.1 °C ± 0.2 °C |
| Pamięć: | Karta Micro SD, 1 GB, możliwość zapisu ponad 10000 zestawów danych |
| Zasilanie: | Mikro USB lub 4 x baterie AA |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 162 x 98 x 54 mm |
| Ciężar: | Ok. 314 g |
| Klasa bezpieczeństwa: | IP 67 |
| Baterii/akumulatora: | 4 x AA |
|---|---|
| Ciężar: | 314 g |
| Dokładność nasycenia: | ±1,0 % (0 ... 200 %)/±10 % (> 200 %) |
| Dokładność stężenia: | ±0,1 mg/l (0 ... 20 mg/l)/±10 % (> 20 mg/l) |
| Dokładność temperatury: | 0.2 °C |
| Dokładność temperatury: | ±0.2 °C |
| Głębokość: | 162 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 67 |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 4 |
| Maks. Temperatura: | 50 °C |
| Nasycenie: | 0 ... 500 % |
| Numer artykułu producenta: | 740000 |
| Oznaczenie ANSI: | AA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość nasycenia: | 0,1 % |
| Rozdzielczość stężenia: | 0,01 mg/l |
| Stężenie: | 0 ... 50 mg/l |
| Szerokość: | 98 mm |
| Temperatura: | -5 ... 50 °C |
| Temperatura min.: | -5 °C |
| Typ: | SD 400 Oxi L Set 1 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 98 x 162 x 54 mm |
| Wysokość: | 54 mm |