Tlenomierz SD 315 Oxi
Treść:
1
Numer produktu:
4678221
Informacje dot. produktu "Tlenomierz SD 315 Oxi"
Przenośny ręczny przyrząd pomiarowy SD 315 Oxi spełnia codzienne wymagania dotyczące solidnego i niezawodnego przyrządu do oznaczania tlenu rozpuszczonego w mediach wodnych. Czujnik tlenu Clark ze zintegrowaną sondą temperatury umożliwia natychmiastowe pomiary bez czasochłonnego czasu dotarcia (czas polaryzacji).
Zakres dostawy: Urządzenie, osłona ochronna, uchwyt elektrody, walizka transportowa, galwaniczny czujnik tlenu, elektrolit uzupełniający KOH, zapasowa membrana, butelka kalibracyjna z gąbką, baterie, instrukcja obsługi
- Prosta kalibracja względem powietrza lub zgodnie z DIN EN ISO 5814
- Funkcja alarmowa z regulowanymi limitami
- Automatyczna kompensacja ciśnienia i temperatury
- Funkcja Auto Hold
- Automatyczne wyłączenie indywidualnie wybierane od 1 do 120 min.
- Podświetlany wyświetlacz LCD
- Wyświetlanie stanu czujnika w % po każdej kalibracji
- Korekta zasolenia
- Parametr: tlen rozpuszczony (O2), stężenie O2 w mg / l, nasycenie O2 w %, temperatura w °C / °F
- Wskaźnik stanu baterii
- Elastyczna podstawka z tyłu umożliwia ustawienie urządzenia lub przypięcie go do paska.
- Możliwość przesyłania danych i oceny poprzez oprogramowanie
Zakres dostawy: Urządzenie, osłona ochronna, uchwyt elektrody, walizka transportowa, galwaniczny czujnik tlenu, elektrolit uzupełniający KOH, zapasowa membrana, butelka kalibracyjna z gąbką, baterie, instrukcja obsługi
| Dane dotyczące substancji niebezpiecznych | |
| GHS | |
| Słowo sygnałowe | Gefahr |
| H-Satz | H290, H314 |
| P-Satz | P280, P301+P330+P331, P303+P361+P353, P305+P351+P338, P310 |
| UNNR | 1814 |
| Baterii/akumulatora: | 2 x AAA |
|---|---|
| Ciężar: | 302 g |
| GHS: | GHS05 |
| Głębokość: | 100 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 67 |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 2 |
| Maks. Temperatura: | 50 °C |
| Nasycenie: | 0 ... 600 % |
| Numer artykułu producenta: | 724680 |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Stężenie: | 0 ... 70 mg/l |
| Szerokość: | 164 mm |
| Temperatura: | 0 ... 50 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| Typ: | SD 315 Oxi Set 1 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 164 x 100 x 37 mm |
| Wysokość: | 37 mm |