Titratory wolumetryczne TitroLine® 7500 KF, z wymienną jednostką WA 10
Treść:
1
Numer produktu:
6255582
Informacje dot. produktu "Titratory wolumetryczne TitroLine® 7500 KF, z wymienną jednostką WA 10"
Z urządzeniami do miareczkowania TitroLine® firmy SI-Analytics nie można się pomylić. TitroLine® 7500 KF jest przeznaczony do oznaczania wolumetrycznego w szerokim zakresie zastosowań.
Aplikacje TitroLine® 7500 KF: oznaczenia wolumetryczne KF, miareczkowanie do punktu końcowego (SO2, liczba bromowa)
Zakres dostawy: jednostka podstawowa z wymienną jednostką WA 10, statywem TM 235 KF ze zintegrowanym mieszadłem magnetycznym i pompą, naczyniem do miareczkowania TZ 1770, podwójną elektrodą platynową KF 1100, zasilaczem 100 - 240 V i zestawem startowym
- Duża szybkość, łatwość obsługi i precyzja
- Zaprogramowane podstawowe metody pracy do róznych aplikacji (titracja, ustawianie tła etc.)
- Wysoce czytelny, kolorowy wyświetlacz, czytelny także z większej odległości i pod dużym kątem
- Możliwość zapisania danych poprzez porty USB lub LAN w formacie PDF i CSV
- Monitorowanie przebiegu krzywej
- Inteligentne, wymiennemoduły
Aplikacje TitroLine® 7500 KF: oznaczenia wolumetryczne KF, miareczkowanie do punktu końcowego (SO2, liczba bromowa)
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
|---|---|
| Dokładność dozowania: | 0.15 R% |
| Głębokość: | 296 mm |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Numer artykułu producenta: | 285220820 |
| Objętość dozowania: | 10 ml |
| Szerokość: | 153 mm |
| Typ: | TL 7500 KF 10 |
| UNSPSC: | 41115602 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 153 x 296 x 450 mm |
| Wysokość: | 450 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |