Titratory serii TitroLine® 7000
Treść:
1
Numer produktu:
6254716
Informacje dot. produktu "Titratory serii TitroLine® 7000"
Nowe, kompaktowe, z wymiennymi jednostkami roboczymi, które są wykrywane w sposób automatyczny i posiadają zapisane informacje dot. zarówno jednostki jak i odczynnika. Dzięki złączom USB i RS232 możliwe jest jednoczesne podłączenie drukarki, wagi i innych akcesoriów. Przemyślany wyświetlacz TFT pozwala na łatwą parametryzację i monitorowanie przebiegu krzywej i procesu miareczkowania.
Nowe, kompaktowe, z wymiennymi jednostkami roboczymi, które są wykrywane w sposób automatyczny i posiadają zapisane informacje dot. zarówno jednostki jak i odczynnika. Dzięki złączom USB i RS232 możliwe jest jednoczesne podłączenie drukarki, wagi i innych akcesoriów. Przemyślany wyświetlacz TFT pozwala na łatwą parametryzację i monitorowanie przebiegu krzywej i procesu miareczkowania.
- Złacze do elektrody pomiarowej pH/mV: pH/mV-z gniazdem DIN lub BNC, TitroLine® 7000 dodatkowo z funkcją ID do automatycznej detekcji elektrody
- Miareczkowanie "do martwego punktu": złącze - µA do podłączenia podwójnej elektrody platynowej (gniazdo 2 x 4 mm), regulowane napięcie; miareczkowanie woltoamperometryczne
- Temperatura: do elektrody Pt 1000/NTC 30 kOhm (gniazdo: 2 x 4 mm)
- Złącza: 3 x USB (2 USB-A oraz 1 x USB-B), 2 x RS-232-C, 1 x LAN
- Wymienne jednostki robocze: 5, 10, 20 ml lub 50 ml z automatycznym rozpoznawaniem odczynnika
- Zgodność: ISO 8655, część 6
- Złacze do elektrody pomiarowej pH/mV: pH/mV-z gniazdem DIN lub BNC, TitroLine® 7000 dodatkowo z funkcją ID do automatycznej detekcji elektrody
- Miareczkowanie "do martwego punktu": złącze - µA do podłączenia podwójnej elektrody platynowej (gniazdo 2 x 4 mm), regulowane napięcie; miareczkowanie woltoamperometryczne
- Temperatura: do elektrody Pt 1000/NTC 30 kOhm (gniazdo: 2 x 4 mm)
- Złącza: 3 x USB (2 USB-A oraz 1 x USB-B), 2 x RS-232-C, 1 x LAN
- Wymienne jednostki robocze: 5, 10, 20 ml lub 50 ml z automatycznym rozpoznawaniem odczynnika
- Zgodność: ISO 8655, część 6
| Accuracy pH Number: | 0.002 |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dokładność dozowania: | 0.15 R% |
| Dokładność pH: | ±0.002 |
| Dokładność zakresu mV: | ±0,1 ±1 Digit |
| Głębokość: | 296 mm |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Numer artykułu producenta: | 285220100 |
| Szerokość: | 153 mm |
| Typ: | TL 7000 |
| UNSPSC: | 41115602 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 153 x 296 x 450 mm |
| Wysokość: | 450 mm |
| Zakres mV: | -2000 ... 2000 |
| Zakres pH: | -3,0 ... 18,00 |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |