Titratory serii TitroLine® 5000
Treść:
1
Numer produktu:
6320094
Informacje dot. produktu "Titratory serii TitroLine® 5000"
Kompaktowy titrator sterowany automatycznie do rutynowych miareczkowań z jednostkami dozującymi 20 lub 50 ml. Dzięki standardowym metodom nie jest już wymagane tworzenie nowych. Wystarczy wybrać jedną i rozpocząć miareczkowanie. Uzyskane wyniki wraz z krzywą miareczkowania są zgodne z zasadami GLP i mogą być udokumentowane za pomocą podłączonej drukarki lub pamięci USB.
Możliwe są następujące tryby miareczkowania:
Zastosowania:
Kompaktowy titrator sterowany automatycznie do rutynowych miareczkowań z jednostkami dozującymi 20 lub 50 ml. Dzięki standardowym metodom nie jest już wymagane tworzenie nowych. Wystarczy wybrać jedną i rozpocząć miareczkowanie. Uzyskane wyniki wraz z krzywą miareczkowania są zgodne z zasadami GLP i mogą być udokumentowane za pomocą podłączonej drukarki lub pamięci USB.
Możliwe są następujące tryby miareczkowania:
Zastosowania:
- Kolorowy wyświetlacz TFT, czytelny również z boku
- Przechowywanie wyników w formacie PDF i CSV na pamięci USB
- Wstępnie zainstalowane metody standardowe
- Złącze do elektrody pomiarowej pH/mV: pH/mV-z gniazdem DIN lub BNC
- Temperatura: do elektrody Pt 1000 lub NTC 30 (gniazdo: 2 x 4 mm)
- Złącza: 1 x USB A, 1 x USB-B i 2 x RS-232-C
- Jednostka dozująca: 20 lub 50 ml, wymienne
- Zgodność: ISO 8655 cz.6
Możliwe są następujące tryby miareczkowania:
- Miareczkowanie pH, mV i µA do punktu końcowego (2 EP)
- Miareczkowanie pH lub mV do punktu równowagi, dynamiczne lub w funkcji liniowej
- Miareczkowanie ręczne z użyciem kontrolera
- Dozowanie
- Liczba metod: 5
Zastosowania:
- Oznaczania soli w produktach spożywczych (ser, sos sojowy, ketchup)
- Oznaczanie chlorków, kwasowości, zasadowości w napojach oraz w winie
- Analiza azotu metodą Kjeldahla
- Analiza FOS/TAC
- Kolorowy wyświetlacz TFT, czytelny również z boku
- Przechowywanie wyników w formacie PDF i CSV na pamięci USB
- Wstępnie zainstalowane metody standardowe
- Złącze do elektrody pomiarowej pH/mV: pH/mV-z gniazdem DIN lub BNC
- Temperatura: do elektrody Pt 1000 lub NTC 30 (gniazdo: 2 x 4 mm)
- Złącza: 1 x USB A, 1 x USB-B i 2 x RS-232-C
- Jednostka dozująca: 20 lub 50 ml, wymienne
- Zgodność: ISO 8655 cz.6
Możliwe są następujące tryby miareczkowania:
- Miareczkowanie pH, mV i µA do punktu końcowego (2 EP)
- Miareczkowanie pH lub mV do punktu równowagi, dynamiczne lub w funkcji liniowej
- Miareczkowanie ręczne z użyciem kontrolera
- Dozowanie
- Liczba metod: 5
Zastosowania:
- Oznaczania soli w produktach spożywczych (ser, sos sojowy, ketchup)
- Oznaczanie chlorków, kwasowości, zasadowości w napojach oraz w winie
- Analiza azotu metodą Kjeldahla
- Analiza FOS/TAC
| Accuracy pH Number: | 0.05 |
|---|---|
| Ciężar: | 2 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dokładność dozowania: | 0.15 R% |
| Dokładność pH: | ±0.05 |
| Dokładność zakresu mV: | ±1,0 ±1 Digit |
| Głębokość: | 205 mm |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Temperatura: | 115 °C |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Numer artykułu producenta: | 285227750 |
| Objętość dozowania: | 20 ml |
| Szerokość: | 135 mm |
| Temperatura: | -30 ... 115 °C |
| Temperatura min.: | -30 °C |
| Typ: | TL 5000/20 Acidity Set |
| UNSPSC: | 41115602 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 135 x 205 x 310 mm |
| Wysokość: | 310 mm |
| Zakres mV: | -1900 ... 1900 |
| Zakres pH: | -3,0 ... 17,00 |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |